Čo ponúkame ?

KUCHYNE A KOMPLETNÉ INTERIÉRY

Kuchyne, predsiene, obývačky alebo kompletné interiéry? U nás Vám ponúkame možnosť uskutočniť Vaše predstavy o dokonalej kuchyni a dokonalom interiéry. Nádherný dizajn, čisté línie, nadčasové prevedenie, najmodernejšie výrobné technológie a prvotriedna kvalita. To sú kuchyne skutočne na mieru z našich kuchynských štúdií TOP Studio.

Ako pracujeme?

Vyberte si spôsob, ktorý Vám vyhovuje a dajte nám o sebe vedieť. Kontaktujte nás telefonicky alebo využite kontaktný formulár na našej stránke. Môžete nás aj navštíviť v jednom z našich štúdii v Nitre alebo Nových Zámkoch počas otváracích hodín.

V našich štúdiách na Vás čakajú šikovní kolegovia s bohatými skúsenosťami a dôrazom na profesionalitu. Stretnutie prebehne v presne naplánovaný dátum a čas, a Vy tak budete mať svoj pokoj na premýšľanie a plánovanie kuchynskej linky.

Na konzultáciu a návrh si prineste pôdorys miestnosti a Vaše predstavy o tom, ako by mal nový interiér vyzerať a aké parametre spĺňať. Ak nemáte pôdorys, stačia približné rozmery priestoru, v ktorom bude nový interiér. O všetko ostatné sa postaráme.

Vaše požiadavky a predstavy sú odrazovým mostíkom k výslednému dizajnu nového interiéru. Po vyladení posledných detailov Vám pripravíme zmluvu a následne po jej podpise a potvrdení objednávky sa kuchynská linka naplánuje do procesu výroby.

Aby sme nenechali zodpovednosť ležať na Vašich pleciach, naši kolegovia zabezpečia laserové zameranie priestoru, kde sa bude montovať Vaša nová kuchynská linka, a takisto Vám pripravia návrh inžinierskych sietí, ktorý je potrebný k perfektnej montáži.

Posledným krokom k dokonalému výsledku je montáž, o ktorú sa postará naša vlastná partia. Zabezpečíme Vám aj osadenie všetkých spotrebičov a ich zapojenie. Vy sa tak už nemusíte o nič starať a môžete si jednoducho začať užívať novú kuchyňu.

topstudio kuchyne nitra nove zamky

Čo o nás povedali?

Menovitý 5 z 5
Dobry den, dnes sme boli v TOP studio Nitra, neskutocne mili, napomocni, skveli ludia, ktori vam vo vsetkom pomozu , poradia. Vrelo Doporucujeme kazdemu, kto si zariaduje dom/byt a chce mat peknu kuchynsku linku. Co je najviac super? - mali akciu na kuchynske linky 20%+ 20% na spotrebice Naozaj doporucujeme vsetkymi

pani Janka, Facebook

Navštívte naše kuchynské štúdia

kuchynské štúdio
Štúrova 1434/18 NITRA 0948 103 606
kuchynské štúdio
vedľa JAZZ CAFÉ, Komárňanská 2 NOVÉ ZÁMKY 0949 010 230
Späť na Začiatok