Prebiehajúce akcie

Veľkou výhodou kúpy spotrebičov u nás, ako autorizovaného predajcu, je možnosť využiť množstvo benefitov, za splnenia oficiálnych podmienok jednotlivých značiek:

 • darčeky k nákupu
 • bezplatne predĺžená záruka
 • CASHBACK akcie
 • získanie poukazov k nákupu na špeciálne podujatia / zážitkové školenia
 • autorizovaný záručný a pozáručný servis
 • maximálna zákaznícka podpora a poradenstvo

DALNO CASHBACK

Uvažujete nad kúpou spotrebičov z našej ponuky a plánujete, prípadne niekto z Vašich blízkych, kúpu novej kuchynskej linky alebo nábytku?

Tak zbystrite Vašu pozornosť a neváhajte využiť jedinečnú možnosť ako ušetriť v jednom z našich partnerských štúdií od najmodernejšieho slovenského výrobcu kuchynských liniek a interiérov na mieru DALNO KUCHYNE.

Úplné pravidlá

Electrolux - Umývačky riadu teraz aj s darčekom

Vyberte si akúkoľvek umývačku riadu Electrolux a môžete od nás získať kapsule Jar Platinum Plus 42 ks navyše! Čo pre to musíte urobiť?

 1. Zaregistrovať váš nový spotrebič do svojho účtu do 30. 6. 2024.
 2. Zvoliť si v sekcii Moje bonusy zákazníckeho účtu Darček za registráciu
 3. Prihlásiť sa na odber newslettera Electrolux.

Ponuka platí pre umývačky zakúpené od 1.1.2024 a registrované do 30. 9. 2024 a platí do vyčerpania zásob darčekov.

Úplné pravidlá

BORA - varné dosky s odsávaním SKLADOM

KONIEC ÉRY KLASICKÝCH DIGESTOROV:
VARENIE NA ČERSTVOM VZDUCHU S VOĽNÝM VÝHĽADOM

Kuchynské výpary a pachy nenecháme vôbec stúpať a odsávame ich rovno tam, kde vznikajú: priamo pri varnej doske, priamo z hrnce, pekáča, panvice alebo grilu. Nie sú to žiadne kúzla, ale aplikovaná fyzika, podľa základných princípov náuky o prúdení. Využívame k tomu veľmi jednoducho priečne prúdenie, ktoré je väčšie ako rýchlosť stúpania kuchynských výparov.

Objavte varné dosky BORA so zabudovaným odsávaním.

SKLADOM na našom eshope.

ELECTROLUX - kurz varenia k parnej rúre Electrolux

 • Kúpili ste si multifunkčnú parnú rúru Electrolux? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá.
 • Ako na to? K nákupu parnej rúry Electrolux Vám teraz ZADARMO doprajeme aj exkluzívny kurz varenia s Martinom Pollákom.
 • Akcia platí od 1. 1. 2021 do odvolania a vzťahuje sa na nákup u vybraných partnerov akcie.Chcete so sebou vziať sprievod? Druhou vstupenku vám ponúkame za zvýhodnenú cenu 15 eur vrátane DPH.

Mám záujem o kurz

Electrolux - Rozšírené záruky

Na vybrané spotrebiče Electrolux ponúkame rozšírenú záruku na motor, invertorový motor alebo motor ÖKOInvertor. Ak chcete získať rozšírenú záruku, zaregistrujte spotrebič do 3 mesiacov od zakúpenia.

Zakúpený spotrebič zaregistrujte, zaškrtnutím zvoľte rozšírenú záruku a vyplňte potrebné údaje. E-mailom obdržíte certifikát – potvrdenie registrácie rozšírenej záruky. E-mail si uchovajte.

Úplné podmienky rozšírenej záruky nájdete TU

Whirlpool - Predĺžená záruka 5 rokov ZADARMO

Využite jedinečnú ponuku pri kúpe nových spotrebičov značky Whirlpool a predĺžte si plnú štandardnú dobu záruky.

Plná predĺžená záruka 5 rokov ZADARMO.

 • Kúpte si označený spotrebič z letákov Vstavané spotrebiče pre kuchynské štúdia 2020.
 • Spotrebič registrujte do 30 dní od uskutočnenia nákupu TU, vyberte záložku “Promo akcie” a získajte zadarmo Servisný kontrakt plnej predĺženej päťročnej záruky.
 • Po registrácii bude zákazníkovi zaslaný potvrdzujúci e-mail.
 • Akcia platí od 1. 4. 2020 do odvolania u vybraných predajcov značky Whirlpool.
 • Podmienkou účasti je mať od predajcu unikátny kód pre registráciu.
 • Akcia plná záruka 5 rokov zadarmo pre kuchynské štúdia platí pre: dohodnuté kuchynské štúdia, Kika, Siko, Oresi a JR Tronic.

Whirlpool - Vstavané spotrebiče W Collection

W Collection je vytvorená s ohľadom na jedinečný štýl našich zákazníkov. Každý spotrebič bol navrhnutý tak, aby bol elegantný a moderný z každého uhla pohľadu a aby sa neuspokojil s ničím menším ako s dokonalosťou.

W Collection je ucelený rad domácich spotrebičov, ktoré zmenia spôsob vášho života v domácnosti. Ide o dokonalú kombináciu špičkového dizajnu a najnovších technológií spoločnosti Whirlpool, ktorá ponúka sofistikovanejšie a citlivejšie prepojenie medzi vaším domovom a vaším životom.

Späť na Začiatok