Prebiehajúce akcie

Veľkou výhodou kúpy spotrebičov u nás, ako autorizovaného predajcu, je možnosť využiť množstvo benefitov, za splnenia oficiálnych podmienok jednotlivých značiek:

 • darčeky k nákupu
 • bezplatne predĺžená záruka
 • CASHBACK akcie
 • získanie poukazov k nákupu na špeciálne podujatia / zážitkové školenia
 • autorizovaný záručný a pozáručný servis
 • maximálna zákaznícka podpora a poradenstvo
Prebiehajúce akcie 1

DALNO CASHBACK

Uvažujete nad kúpou spotrebičov z našej ponuky a plánujete, prípadne niekto z Vašich blízkych, kúpu novej kuchynskej linky alebo nábytku?

Tak zbystrite Vašu pozornosť a neváhajte využiť jedinečnú možnosť ako ušetriť v jednom z našich partnerských štúdií od najmodernejšieho slovenského výrobcu kuchynských liniek a interiérov na mieru DALNO KUCHYNE.

Úplné pravidlá

Electrolux - Umývačky riadu teraz aj s darčekom

Vyberte si akúkoľvek umývačku riadu Electrolux a môžete od nás získať kapsule Jar Platinum Plus 48 ks navyše! Čo pre to musíte urobiť?

 1. Zaregistrovať váš nový spotrebič do svojho účtu do 30. 6. 2022.
 2. Prihlásiť sa na odber newslettera.

Ponuka sa vzťahuje na umývačky zakúpené od 1.1.2022 a registrované do 30. 6. 2022 a platí do vyčerpania zásob darčekov. Vybrané modely umývačiek riadu sú navyše zaradené do akcie cashback. Okrem darčeka tak môžete získať až 120 eur späť.

Úplné pravidlá

Prebiehajúce akcie 2

AEG CASHBACK až 800 EUR

Za nákup vybraných modelov teraz získate až 800 eur* späť. Ponuka platí od 20. 2. do 30. 4. 2023.

REGISTRÁCIA prebieha na stránkach výrobcu AEG

PONUKA SPOTREBIČOV, na ktoré sa vzťahuje CASHBACK >>> AEG CashBack

VARTE ZDRAVO A ÚSPORNE

Kuchynské spotrebiče AEG vám umožnia dosiahnuť vždy tie najlepšie výsledky. Potraviny vydržia dlhšie čerstvé, každý pokrm pripravíte na profesionálnej úrovni a na dosiahnutie dokonale čistého riadu stačí jediný dotyk na ovládacom paneli. Objavte inovatívne a úsporné technológie a ušetrite ešte viac.

ZABUDNITE NA ČISTIAREŇ

Práčky a sušičky AEG sa prispôsobia vášmu životnému štýlu a zabezpečia dokonalé výsledky prania aj sušenia. Revolučné technológie sa šetrne postarajú o každý materiál, aby vám oblečenie vydržalo dlhšie ako nové. Inteligentné senzory a programy na mieru šetria váš čas, spotrebu vody, energie i pracích prostriedkov.

kompletné pravidlá nájdete >>>  Zbavte sa stereotypov | AEG

aeg cashback
Prebiehajúce akcie 3

BORA - varné dosky s odsávaním SKLADOM

KONIEC ÉRY KLASICKÝCH DIGESTOROV:
VARENIE NA ČERSTVOM VZDUCHU S VOĽNÝM VÝHĽADOM

Kuchynské výpary a pachy nenecháme vôbec stúpať a odsávame ich rovno tam, kde vznikajú: priamo pri varnej doske, priamo z hrnce, pekáča, panvice alebo grilu. Nie sú to žiadne kúzla, ale aplikovaná fyzika, podľa základných princípov náuky o prúdení. Využívame k tomu veľmi jednoducho priečne prúdenie, ktoré je väčšie ako rýchlosť stúpania kuchynských výparov.

Objavte varné dosky BORA so zabudovaným odsávaním.

SKLADOM na našom eshope.

ELECTROLUX - kurz varenia k parnej rúre Electrolux

 • Kúpili ste si multifunkčnú parnú rúru Electrolux? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá.
 • Ako na to? K nákupu parnej rúry Electrolux Vám teraz ZADARMO doprajeme aj exkluzívny kurz varenia s Martinom Pollákom.
 • Akcia platí od 1. 1. 2021 do odvolania a vzťahuje sa na nákup u vybraných partnerov akcie.Chcete so sebou vziať sprievod? Druhou vstupenku vám ponúkame za zvýhodnenú cenu 15 eur vrátane DPH.

Mám záujem o kurz

Prebiehajúce akcie 4
Prebiehajúce akcie 5

Electrolux - Rozšírené záruky

Spoločnosť Electrolux poskytuje na vybrané domáce spotrebiče až do odvolania rozšírenú záručnú dobu na motor v trvaní 10 rokov pri splnení nasledovných podmienok:

 • Nový spotrebič si zaregistrujte do 3 mesiacov od nákupu na https://sk.regulus-elux.eu/warranty/inv10ywsk.
 • Na základe registrácie dostanete certifikát potvrdzujúci rozšírenie záruky.
 • Registrácia rozšírenej záruky platí len pre 1. majiteľa spotrebiča.
 • Úplné podmienky rozšírenej záruky sú k dispozícii tu.

 

AEG - VYBERTE SI DARČEK PODĽA SVOJHO GUSTA

 • Skombinujte akúkoľvek umývačku, varnú dosku a rúru z aktuálneho letáku a získajte ako darček plancha grill alebo set riadu AEG + Easy2Clean plech.
 • Keď k vyššie uvedeným prikúpite ešte odsávač pary a chladničku z aktuálneho letáku, dostanete od nás robotický vysávač.
 • Nezabudnite nové spotrebiče po nákupe zaregistrovať. Do 30 dní po overení registrácie budú darčeky pripravené na vyzdvihnutie v príslušnom kuchynskom štúdiu.
 • Akcia platí od 1. 5. 2022 do odvolania iba v kuchynských štúdiách.

Zistit viac

Prebiehajúce akcie 6
Prebiehajúce akcie 7

AEG - KURZY VARENIA ZDARMA

Uvažujete o kúpe multifunkčnej parnej rúry alebo už jednu máte? Naučte sa ju ovládať tak, aby ste s jej pomocou vyčarovali tie najchutnejšie jedlá. Ak si teraz kúpite našu parnú rúru, získate exkluzívny kurz varenia pod vedením Martina Polláka ZADARMO!

AEG - PRAKTICKÁ KUCHÁRSKA KNIHA AKO DARČEK

S multifunkčnou parnou rúrou môžete nielen piecť, ale aj variť alebo grilovať. Preto sme pre vás v spolupráci s profesionálnymi kuchármi pripravili súbor nápaditých receptov, ktoré vás prevedú funkciami a výhodami vašej novej rúry, aby ste ju mohli využívať naplno. Praktickú kuchárska knihu získate ako darček k nákupu akejkoľvek parnej rúry.

Chcem kuchársku knihu

Prebiehajúce akcie 8
Prebiehajúce akcie 9

Kúpte si umývačku riadu Bosch a získajte kapsuly Finish Ultimate All in 1 na 6 mesiacov a Finish kapsuly na čistenie umývačky

Vyskúšajte spojenie toho najlepšieho! Získať k novej umývačke riadu Bosch kapsuly Finish Ultimate All in 1 a kapsuly Finish na čistenie umývačky je jednoduché. Stačí si ju vybrať, kúpiť, vytvoriť účet v MyBosch (ak ho ešte nemáte) a v detaile spotrebiča pod záložkou „Akcie“ dokončiť registráciu k získaniu kapsulí.

Akčná ponuka platí pre všetky umývačky riadu Bosch zakúpené od 1. 2. 2023 do 31. 3. 2023 a pre prvých 1 000 registrovaných kupujúcich.

Získať kapsuly Finish je jednoduché. Stačí postupovať takto:

1. Kúpte si umývačku riadu Bosch – vyberte si TU

2. Vytvorte si účet v MyBosch, pokiaľ ho ešte nemáte. (www.bosch-home.com/sk/mybosch)

3. V detaile spotrebiča pod záložkou „Akcia“ dokončite registráciu na získanie kapsúl.

4. Budeme radi, keď ohodnotíte svoj spotrebič na webe Bosch.

Pravidlá a kompletný postup

Siemens - Každý mesiac vyžrebujeme 3 výhercov bridlicových dosiek

Súťaž štartuje 14. 2. 2022. Každý mesiac vyžrebujeme 3 výhercov bridlicových dosiek na servírovanie.

Zdieľajte svoju skúsenosť s ostatnými. Je to jednoduché. Vyhľadajte svoj spotrebič z radu studioLine podľa označenia produktu a napíšte nám, ako ste s ním spokojní. Alebo si model vyhľadajte priamo v kategórii Spotrebiče a vyplňte svoju recenziu. Nezabudnite zvoliť “Áno” u otázky “Chcete sa zúčastniť súťaže?”

Prebiehajúce akcie 10
Prebiehajúce akcie 11

Whirlpool - Predĺžená záruka 5 rokov ZADARMO

Využite jedinečnú ponuku pri kúpe nových spotrebičov značky Whirlpool a predĺžte si plnú štandardnú dobu záruky.

Plná predĺžená záruka 5 rokov ZADARMO.

 • Kúpte si označený spotrebič z letákov Vstavané spotrebiče pre kuchynské štúdia 2020.
 • Spotrebič registrujte do 30 dní od uskutočnenia nákupu TU, vyberte záložku “Promo akcie” a získajte zadarmo Servisný kontrakt plnej predĺženej päťročnej záruky.
 • Po registrácii bude zákazníkovi zaslaný potvrdzujúci e-mail.
 • Akcia platí od 1. 4. 2020 do odvolania u vybraných predajcov značky Whirlpool.
 • Podmienkou účasti je mať od predajcu unikátny kód pre registráciu.
 • Akcia plná záruka 5 rokov zadarmo pre kuchynské štúdia platí pre: dohodnuté kuchynské štúdia, Kika, Siko, Oresi a JR Tronic.
Prebiehajúce akcie 12

Whirlpool - Vstavané spotrebiče W Collection

W Collection je vytvorená s ohľadom na jedinečný štýl našich zákazníkov. Každý spotrebič bol navrhnutý tak, aby bol elegantný a moderný z každého uhla pohľadu a aby sa neuspokojil s ničím menším ako s dokonalosťou.

W Collection je ucelený rad domácich spotrebičov, ktoré zmenia spôsob vášho života v domácnosti. Ide o dokonalú kombináciu špičkového dizajnu a najnovších technológií spoločnosti Whirlpool, ktorá ponúka sofistikovanejšie a citlivejšie prepojenie medzi vaším domovom a vaším životom.

Späť na Začiatok